Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego !!!

Regulamin i zasady sprzedaży w sklepie internetowym Drewutnia-art

1. Zamówienia na oferowane towary w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.

2. Zamówienie od nowego Klienta w razie wątpliwości jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez pracownika działu obsługi klienta. 

3. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez podania danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie zostaną zrealizowane.

4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w weekendy oraz  w niedziele i święta będą rozpatrywane pod kątem kompletności danych od  rana w kolejnym dniu roboczym.

5. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu,  który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.

6. Klienci wybierający opcję „odbiór osobisty” towar mogą odebrać po kontakcie  z przedstawicielem sklepu.

7. Wszystkie ceny które są podane w sklepie są cenami brutto  i zawierają już 23% podatku VAT.

8. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura Vat lub paragon. Wyboru dokumentu zakupu dokonuje klient podczas składania zamówienia. 

9. Płatności za zamówiony towar należy dokonać z góry. Zamówienie jest  przekazywane do realizacji po  zaksięgowaniu wpłaty. O  przekazaniu zamówienia do realizacji oraz wysyłce towaru klient informowany jest mailowo. 

10. Wysyłka zamówionego towaru następuje najpóźniej w czasie do 3 pełnych dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

11.  Do czasu realizacji zlecenia należy doliczyć czas dostawy (kurier: 1 dzień roboczy od dnia wysyłki, Poczta  Polska wg regulaminu pocztowego: 2-6 dni roboczych).

13. Na koszt  wysyłki składają się koszty pakowania towaru, dowozu na pocztę oraz kosztu wysyłki.

14. Zamówienia zagraniczne są realizowane po wcześniejszych ustaleniach drogą e-mail, dotyczących formy i kosztów przesyłki.  

15. Akcje promocyjne wybranego asortymentu nie obejmują produktów aktualnie objętych promocją ciągłą.

16. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania ora wniesienia żądania o  zaprzestaniu ich wykorzystywania.

17. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.