Wszystkie produkty w naszym sklepie Drewutnia-art.pl są zaprojektowane

i wykonane przez nas, 

są własnością firmy Drewutnia-art Krzysztof Szymula

i podlegają ochronie z tytułu PRAW AUTORSKICH.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie bez naszej zgody

jest ZABRONIONE!

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego!

СНПЧ А7 Таганрог, обзоры принтеров и МФУ


Witam serdecznie,

W miejscu, w którym przy porannej kawie zapragniesz zaczynać każdy dzień . Może zainspirujesz się i przekonasz do zmian we własnym domu . Kupując moje prace masz pewność że otaczasz się najpiękniejszymi przedmiotami. Od wielu lat moje życie wypełnia pasja tworzenia pięknych i niepowtarzalnych rzeczy.
To co robię, moja praca jest wyrazem – kim jestem.

Moje prace powstają by wyjść naprzeciw i zaspokoić potrzeby klientów ceniących jakość i oryginalność przedmiotów którymi się otaczają. Wszystkie moje prace to rzeczy wykonane ręcznie z pasją i zaangażowaniem. Jednym słowem oferujemy rzeczy jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Moje prace wyróżniają się na rynku nie tylko oryginalnością lecz również dbałością i szczegółowością wykonania. Każda rzecz jest dopracowana i estetycznie wykończona,ponieważ priorytetem jest dla mnie Państwa zadowolenie.
Prócz estetyki dbam także o trwałość przedmiotów i bezpieczne doręczenie ich do Państwa rąk. Wszystkie przesyłki są świetnie zabezpieczone i ręczę swoim dobrym imieniem za to aby moment odbioru przesyłki był dla Państwa najprzyjemniejszym etapem transakcji.
Wartości którymi kieruje się każdego dnia, i dzięki którym możesz mi zaufać.
1. Traktuje Cię tak jak sam bym chciał być traktowany.
2. Proponuję Ci dobrą uczciwą transakcję. Doskonałe relacje wymagają czasu, dlatego nie przekładam jednorazowego zysku nad budowaniem trwałych relacji.
3. Szanuję Twój czas, dlatego nieustannie poszukuję nowych sposobów na to, by współpraca ze mną była prosta i przyjemna.
4.Utrzymuję stały kontakt z klientami, i nie zapominam mówić "Dziękuję".


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.